Dormar Agro

Dormar Agro jest firmą założoną w 2008 r. z myślą o dostarczaniu produktów umożliwiających kompleksowe wyposażenie gospodarstw rolnych funkcjonujących na terenie całego kraju, niezależnie od rozmiarów prowadzonej działalności rolniczej czy też jej specjalizacji. Naszą misją jest dostarczanie sprawdzonych wyrobów i urządzeń najwyższej jakości, pochodzących od uznanych na rynku, renomowanych producentów zagranicznych i polskich.

Specjalnością firmy są m.in. ciągniki rolnicze, maszyny i części do nich oraz wszelkie inne artykuły niezbędne współczesnemu rolnikowi. Wieloletnie doświadczenie i dogłębna znajomość realiów nowoczesnego rolnictwa pozwala nam przedstawiać Klientom rozwiązania adekwatne do ich potrzeb i optymalnie służące rozwojowi ich upraw, hodowli czy innego rodzaju przedsięwzięć w obszarze szeroko rozumianego agrobiznesu.

Maszyny rolnicze, części do maszyn, artykuły dla gospodarstw - oferta

Obecna oferta Dormar Agro obejmuje kilka tysięcy produktów, pośród których można znaleźć ciągniki i inne maszyny rolnicze oraz różnorakie i niezbędne do ich prawidłowego funkcjonowania części. Współpracujemy ze znanymi, cieszącymi się zaufaniem rodzimych gospodarstw producentami, zawsze dbając przede wszystkim o jakość tego, co oferujemy. Jednocześnie staramy się zachować możliwie maksymalną cenową konkurencyjność, aby nasi Klienci mogli dokonać optymalnego wyboru, gdy idzie o ponoszone koszty.

Uzupełnieniem oferty są artykuły, urządzenia i narzędzia niezbędne do prawidłowego i efektywnego prowadzenia upraw lub hodowli, jak też zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu pracy w gospodarstwie. Ze względów praktycznych zostały one podzielone na odpowiednie kategorie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką, ciągle rosnącą paletą przydatnych rozwiązań. W razie pytań bądź wątpliwości, zawsze jesteśmy do dyspozycji zainteresowanych Klientów.

Obsługa Klienta i polityka dostaw

Gwarantujemy w pełni profesjonalną i zawsze kompetentną obsługę, począwszy od momentu zamówienia, poprzez dostawę, aż po przeglądy i naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne. Nasi przedstawiciele dojeżdżają bezpośrednio do Klientów.

Siedzibą firmy jest Różan - pow. Maków Mazowiecki, woj. mazowieckie.


Kategorie

  • DPD

Najczęściej kupowane

Promocje

Producenci