Dostawa

Poniższa tabela przedstawia koszty transportu zawierające koszty pakowania i wysyłki towaru na terenie Polski. Ewentualne wysyłki towaru za granicę będą rozpatrywane indywidualnie.

Waga

Standard (wpłata na konto)

Pobranie

Do 30 kg (1 paczka)

16 zł brutto

21 zł brutto

Do 60 kg (2 paczki)

32 zł brutto

37 zł brutto

Do 90 kg (3 paczki)

48 zł brutto

53 zł brutto

W przypadku przesyłek wielkogabarytowych wartość ich transportu może być wyższa niż w powyższej tabeli. Informacja o tym będzie wyświetlana przy zamówieniu, udzielona telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Przesyłka wielkogabarytowa do 80 kg (tzw drobnica) wysyłana jest paczką w cenie 38 zł (pobranie 44 zł), towar wielkogabarytowy powyżej 80 kg wysyłany jest paletą w cenie 140 zł. (pobranie 150zł).

Dormar Agro zastrzega sobie możliwość zmiany kosztów transportu w szczególnych przypadkach kiedy nie ma możliwości spakowania przesyłki w jedną paczkę zarówno ze względów bezpieczeństwa towaru jak i ograniczeń firm kurierskich.
W przypadku ewentualnej zmiany kosztów transportu Klient jest każdorazowo informowany.

 

Płatności

Oferujemy następujące metody regulowania zapłaty:
- Gotówką za pobraniem. Kupujący płaci za przesyłkę w momencie jej dostarczenia bezpośrednio kurierowi.
- Przelew na konto firmy. Metoda ta polega na przelaniu na konto naszej firmy kwoty wystarczającej do pokrycia zobowiązania wynikłego z zamówienia. Towar wysyłamy po wpłynięciu kwoty na rachunek.

Do przesyłki doliczany jest koszt transportu, który orientacyjnie wyliczany jest automatycznie w momencie składania zamówienia, zależy od formy wyboru dostawy oraz płatności i wagi towaru.

Przy przelewie na nasze konto prosimy o wpisanie w tytule numeru zamówienia.


Kategorie

  • DPD

Najczęściej kupowane

Promocje

Producenci